NAŠI PARTNEŘI

Tento projekt je financován v rámci programu INTERREG V-A Rakousko – Česká republika, Mezinárodní kulturní platforma I-CULT ATCZ59

interreg_Rakousko_Ceska_Republika_PANTON
JČK_logo_barvy.png
logo_mesto_ČK.png
ÚAPPSČ-Logo-modrá.png
RMČK_logo_cerna.png
JCM CB_logo_r.jpg
logo_HELUZ barvy.png
LOgo_JTV barvy.png
travel hostel krivky.png
logo Krumbenowe barvy.png

© 2019 by Lulu a VEVE Proudly created with Wix.com

KRUMBENOWE

our artisans

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YouTube - White Circle
  • TripAdvisor - White Circle

Every year at Krumbenowe, you can meet a wide range of professional speakers and prehistory experts. Did you see any speaker or craft that you’d like to learn more about? Didn’t get the chance to contact them during the event? Just find them in the contact list of our Krumbeteam members! If you don’t find them there, write us and we’ll help.

OUR KRUMBETEAM

ARCHAEOLOGISTS AND ARTISANS

Tomáš Bartoš (vikinský styl života, org.tým)

Tereza Benáková (org. tým)

Zdeněk Beneš (archeologie Germánů, hudba)

 

Miloš Bernart (středověká chirurgie)

Lucie Berg (org. tým)

 

Petr Lunwer Bílek (lékařství a druidi doby železné)

 

Lucie Broncová (tkaní na karetkách doby železné)

Vlaďka Cepáková (středověké předení)

Miho Cinková (korálky doby bronzové)

Lenka Černá (tkaní na karetkách v době železné)

Čeněk Čišecký (org. tým)

Tereza Davidová (život v neolitu)

Michal Vrchcáb Dienstpier (bronzířství doby bronzové)

Veronika Dlouhá (pravěké a středověké barvířství)

Petra Effenberková (org. tým)

Lukáš Faktor (středověké technologie)

Jaroslav a Veronika Fiegerovi (kamenné nástroje)

Katarzyna Fludziňska (textil doby bronzové)

Radim Hanuš (org. tým)

Jan Apač Havelka (tavba bronzu)

Eliška Horníková (org. tým)

Jiří George Chládek (lov doby kamenné)

Dana Chmelíková (lektorka)

Katka a Pavel Jansovi (historická truhlařina)

Leoš Gormal Jeřábek (dřevořezba doby železné)

Jiří Jindra (práce s kůží v době kamenné)

Barbora Elen Kabelová (dřevořezba doby římské)

Vladimír Karel (technologie mladší doby kamenné)

Monika Konrádová (kuchyně Slovanů)

Anna Krejčová (org. tým)

Tereza Koudelová (org. tým)

Jana Lohnická (fotografka)

Robert Cement Maružán (šperky doby bronzové a železné)

Jiří Müller (org.tým, středověká zvířata)

David Novák (vikinský styl života)

Ľubomír Novák (vikinský styl života)

Sylvie Meridion Odstrčilová (textilní techniky napříč věky)

Petr Křižák Ondroušek (válečnictví a zbraně Keltů)

Broněk Petráň (org. tým, keltské šperkařství)

Tereza Petráňová (tkaní na hřebenovém stávku)

Daniel Pikáli (švartna v době železné)

Vladimíra Podaná (org. tým)

Klára Posekaná (org. tým)

Michal Puhač (soustružení v době železné)

Veronika Mikešová Puhačová (organizátorka, textilní techniky)

Michala Káča Rocmanová (keltský interaktivní koutek)

 

Kamila Remišová Věšínová (neolitická plastika)

Daniel Anděl Říčan (Skýthové a tetování)

Dominika Schmidtová (org.tým)

Martina Annie Smetánková (středověké hry)

Kateřina Sněhotová (org. tým)

Anežka Šimečková (sprang doby bronzové)

Lucie Šmahelová (organizátorka, textilní techniky)

Johanka Tlustá (org.tým)

Julie Tomsová (lektorka)

Robert Trnka (technologie mladší doby kamenné)

Kateřina Tůmová (org. tým)

Martina Vachová (PR)

Radim Kuře Vaňous (kameraman)

Ivo Vrba (hudba a storytelling)

Dagmar Winklerová (lektorka)