top of page
  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YouTube - White Circle
  • TripAdvisor - White Circle

KRUMBENOWE

Dobrovolnický program

PRO KOHO JE PROGRAM VHODNÝ?

Naše nabídka je otevřena všem bez rozdílu věku i pohlaví, jediné, co požadujeme, je přátelská nálada a chuť tvořit. Přijet můžete kdykoli v přípravném týdnu (ubytování pro vás zdarma zajistíme v teple a suchu) a kdo bude mít chuť zapojit se pak i do víkendového programu, je samozřejmě vítán. V případě zájmu bychom zajistili i dobový kostým, abyste si akci mohli užít se vším všudy!

 

Podrobnosti o pátém ročníku 2018 se dočtete zde a foto a video vás jistě navnadí k vlastní účasti:

 

Fotogalerie z akce 

Reportáž z akce

Video Hostina minulosti na Krumbenowe 2018

 

 

Zaujala vás naše nabídka? Není nic snazšího, než nám napsat přímo tady!

Kupecká osada Krumbenowe i její organizátorky Veronika a Lucie se na vás už těší!

ARCHEOLOGIE TĚ POTŘEBUJE!

Toužíte po nevšedních zážitcích a láká vás poznávání nových lidí a inspirativních míst? Svůj volný čas rádi trávíte aktivně a nebojíte se přiložit ruku k dílu? Pak se zapojte do našeho dobrovolnického programu a první týden v září se staňte součástí týmu, který bude budovat již čtvrtý ročník archeologicko-zážitkové akce Kupecká osada Krumbenowe, jejíž brány se návštěvníkům otevřou zase na začátku září 2019.

Co se naučíŠ?

Zažijete s námi mnoho veselí, ale také se naučíte leccos nového. Třeba jak postavit neolitickou pec, osekat klády, uplést rákosové rohože nebo vyplést plot. Ovšem získáte praktické zkušenosti i z dnešního pohledu. Zkušenosti s přípravou velké oživené akce pro tisíce návštěvníků (loni jsme jich za víkend měli 4 tisíce), nahlédnete do koordinace a PR i do zákulisí velkého muzea. Všechno v překrásném a klidném prostředí na břehu Vltavy, v Pivovarské zahradě v Českém Krumlově, v jeho historickém centru i v malebném jihočeském okolí. 

NECH SE ZLÁKAT A PŘIJEĎ S NÁMI ZAŽÍT KRUMBEJÍZDU!

CZ  I  EN  I GER

bottom of page